«

Pro
13

HR stáž v Dobrovolnickém centru 67

Dobrovolnické centrum 67, které provozuje spolek Plán B, z.s. od roku 2011., poskytuje mladým lidem ve věku od 15 do 30 let informace o možnostech dobrovolnictví v Brně, ČR i ve světě. Hlavní snahou centra je propojit zájemce o dobrovolnickou práci a organizace, které dobrovolníky shánějí. Naše organizace dále nabízí poradenství při realizaci různých projektů či spoustu zajímavých akcí a volnočasových aktivit.

Nabízíme stáže pro studenty středních a vysokých škol, stážisté praxí u nás získají přehled o dobrovolnických projektech jak doma, tak ve světě, zorientují se v neziskovém sektoru, poznají brněnské neziskové organizace, vyzkouší si pořádání větších akcí a získají zkušenosti s prací v týmu.

Náplň práce stážistů: pomoc při přípravě večerních programů (přednášky a besedy s dobrovolníky a zajímavými lidmi, workshopy, výstavy a filmové projekce), propagace akcí a dobrovolnických příležitostí, prezentace centra na festivalech a jarmarcích neziskových organizací, dále běžná administrativní práce, pochůzky a další činnosti vycházející z osobních zájmů (grafické práce, fotografování na akcích apod.)

více info zde: STÁŽE – LETÁK